Sveiki, šuniukų mėgėjai!

Šuniukai

Džiugu, kad aplankėte mūsų svetainę Šuniukai - online. Šis tinklalapis puikus pradedantiesiems šunų augintojams ir tiems, kurie dar tik ruošiasi įsigyti šunį. Mes patarsime Jums, kokį šunį geriausia įsigyti, kaip jį reikės prižiūrėti, maitinti, auklėti, kokius reikmenis teks įsigyti ir kaip atpažinti šuns susirgimą.

Mūsų tinklalapyje veikia šunų mėgėjų, šios svetainės lankytojų nuotraukų galerija. O jeigu Jūs ir nesidomite šunimis, tai linksmai laisvalaikį galite praleisti svetainės Šuniukai - online skyrelyje Žaidimai.

Jei Jums kilo kokių nors neaiškumų, radote mūsų puslapyje neteisingų dalykų ar klaidų, manote, kad mūsų svetainei ko nors trūksta, norite mus pagirti, pakritikuoti, ko nors paklausti, rašykite ir mes būtinai Jums atrašysime. Rašykite elektroniniu paštu, kurį rasite žemiau. Daugiau adresų, kuriais galite kreiptis, rasite svetainės skyrelyje Kontaktai. Tik nepamirškite palikti savo komentaro Atsiliepimų knygoje.

Po atnaujinimo Šuniukai - online svetainė tapo daug labiau prižiūrima. Padėkite ir Jūs mums tobulėti ir plėstis. Siūskite elektoniniu paštu mums savo kritiką, galite parašyti ko trūksta mūsų svetainei, gal radote klaidų ar neatitikimų, rašykite mums straipsnius šunų tema ir mes juos patalpinsime Šuniukai - online svetainėje. Mes labai norėtume atnaujinti svetainės nuotraukų galeriją. Siūskite mums savo ir/arba augintinių nuotraukas ir mes butinai jas patalpinsime Nuotraukų galerijoje. Elektroninius laiškus mums rašykite adresu: e-pašto adresas suniukai@smail.lt

  • 2002.01.08 - pirmąkart puslapis patalpintas į internetą.
  • 2004.07.07 - puslapio atnaujinimas ir papildymas, ištaisytos klaidos.
  • 2008.02.27 - puslapio papildymas, klaidų ištaisymas.
  • 2010.04.20 - puslapio atnaujinimas atsisakant rėmelių ir pridedant naujų galimybių. Jei matote iškraipytą vaizdą būtinai informuokite mus :)